KM201-600 KM201-600 Elektrolytisch verzinkt 775 x 115 x 600 6 15
Productinformatie
  • Afmetingen verpakking - 600x775x50
  • Lengte - 775 mm
  • Breedte - 115 mm
  • Hoogte - 600 mm