KM201-1000 KM201-1000 Elektrolytisch verzinkt 775 x 115 x 1000 100 6,5 76
Productinformatie
  • Afmetingen verpakking - 1000x770x50 mm
  • Lengte - 775 mm
  • Breedte - 115 mm
  • Hoogte - 1000 mm