KM200-850
Verkocht per paar. Hoogte tot bovenkant pallet 850 mm.
Op voorraad
98 stuks
VIND UW DEALER
  • Industry & Workshops
  • Logistic & Warehouse
Variaties
  ART.NR. Kleur L x B x H (mm) Belasting (kg) Gewicht (kg) Op voorraad
KM200-850 KM200-850 Elektrolytisch verzinkt 800 x 65 x 726 500 7 98
Productinformatie
  • Afmetingen verpakking - 770x800x210
  • Lengte - 800 mm
  • Breedte - 65 mm
  • Hoogte - 726 mm