KM200-730
Verkocht per paar. Hoogte tot bovenkant pallet 730 mm.
Op voorraad
82 stuks
VIND UW DEALER
  • Industry & Workshops
  • Logistic & Warehouse
Variaties
  ART.NR. Kleur L x B x H (mm) Belasting (kg) Gewicht (kg) Op voorraad
KM200-730 KM200-730 Elektrolytisch verzinkt 800 x 65 x 606 500 3 82
Productinformatie
  • Afmetingen verpakking - 630X800X200mm
  • Lengte - 800 mm
  • Breedte - 65 mm
  • Hoogte - 606 mm