KM53631002W | Wellpappenwagen
Klein, flexibel witte rolpalletten met twee zijkanten, met poedercoating voor kantoren, met 50 mm maas onderop. 4 zwenkwieltjes van 100 mm waarvan 2 met rem. Ideaal voor het opslaan, vervoer van opgevouwen kartonnen dozen/lichte platen.
Op voorraad
32 stuks
VIND UW DEALER
  • Industry & Workshops
  • Logistic & Warehouse
Variaties
  ART.NR. Kleur L x B x H (mm) Type wielen Met remmen Belasting (kg) Gewicht (kg) Op voorraad
Wellpappenwagen KM53631002W KM53631002W Wit 530 x 630 x 1000 4 zwenkwielen 2 met rem Ja 150 15 32
Productinformatie
  • Afmetingen verpakking - 900x650x80mm
  • Lengte - 530 mm
  • Breedte - 630 mm
  • Hoogte - 1000 mm