KM080085 | Palletframe
Palletframe geschikt voor Europallet. Frame kan aan lange kant worden geopend. Inklapbaar indien niet in gebruik. Stapelbaar. Verkrijgbaar in 6 modellen. Binnenmaten: 1150 x 740 x 850 mm
Elektrolytisch verzinkt
Maasgrootte 65 x 120 mm
Te monteren op Europallets 1200 x 800 mm