KM901000 | Palletcontainer
Elektrolytisch verzinkt
1 half hangend hek aan de kant van 1200 mm
Te monteren op Europallets 1200 x 800 mm
Binnenmaten 1160 x 760 mm
Op voorraad
0 stuks
VIND UW DEALER
  • Industry & Workshops
  • Shop & Commerce
  • Logistic & Warehouse
Variaties
  ART.NR. Kleur L x B x H (mm) Gewicht (kg) Op voorraad
Palletcontainer KM901000 KM901000 Elektrolytisch verzinkt 1200 x 800 x 1000 30,5 0
Productinformatie
  • Lengte - 1200 mm
  • Breedte - 800 mm
  • Hoogte - 1000 mm