KM4125-BB | Lichte planktrolley
Grote trolley van plaatstaal, 4 planken. De planken kunnen naar wens met de rand omhoog of omlaag worden gemonteerd. Passende draaiwielen van 125 mm waardoor de trolley eenvoudig te bedienen is. Leverbaar in verschillende kleuren en maten.
Poedergecoat of elektrolytisch verzinkt
Hoogte tot bovenste plank 1340 mm
Afstand tussen planken 340 mm
Montage mogelijk met rand omhoog of omlaag
Planken 900 x 540 mm
4 zwenkwielen 125 mm